Ми залишили тут всі формати, що були доступні до 24 лютого 2022 року, але наразі ця інформація не є актуальною.
Дітям
Знайомитися з історією мистецтв та музейним зібранням цікавіше на освітніх заходах, які ми можемо провести для організованих груп юних відвідувачів. Наразі експозиція музею перенесена в безпечне місце, тож більшість наших класичних форматів не доступні. ми вирішили залишити інформацію про дитячі програми на цій сторінці, щоб ви могли отримати уявлення про можливості музею, які повернуться після Перемоги.
Зв’яжіться з нами щодо організації заходу для дітей за телефоном +38 (048) 723-72-87 або пишіть у приватні повідомлення на сторінки в Фейсбук та Інстаграм.
День народження в музеї
Доповнить казковий антураж залів різнобарвними активностями, що пропонує дитяча програма музею. А в теплий період року організуйтечаювання з солодощами і пундиками прямо у дворі палацової садиби Потоцьких.
Подаруйте дитині та ії гостям веселе й корисне свято.
Обирайте цікаві вам продукти та створюйте довгострокову освітню програму або насичений враженнями музейний день
Екскурсії
На прикладі картин зібрання Одеського художнього музею і творів світових художників юні учасники побачать те, що до них осягли інші, подивляться на світ очима творців і створять свої шедеври.
Екскурсія в грот
Розповімо про Одесу 20-х років XIX століття та архітектуру колишньої палацової садиби Потоцьких, нині будівлі Одеського художнього музею. Відвідаємо грот і катакомби, які раніше вели до узбережжя.
Від Козака Мамая до Кандинського
На прикладі робіт з експозиції Одеського художнього музею навчимо юних гостей розрізняти види мистецтва та розповімо, які жанри були найпопулярнішими у художників разних часів.
Іван Айвазовський в Одеському художньому
Розповімо про життя Івана Айвазовського і як він створював картини. Говоритимо про перебування відомого мариніста в Одесі й трохи про його знайомство з Олександром Пушкіним. Та спробуємо знайти де Пушкін сховався на картинах Айвазовського.
Майстер-класи
Мистецькі майстер-класи для дітей та батьків — це особливі заняття з акцентом на практику: малювання, креслення, вітражі, ліплення й інші активності, для яких музей надає усе необхідне.
Реставрація «Хмарки» Куїнджи
Покажемо юним учасникам, як зберігати картини від руйнування. Навчимося відновлювати твори мистецтва простими методами. Дізнаємось, як майстри вчилися зберігати те, що тепер ми можемо побачити в музеях. Зануримось в процесс відтворення на прикладі копії полотна «Хмарка» Архипа Куїнджі. Адже той, хто допоміг зберегтися картині, назавжди залишиться в історії.
Художня техніка «Пуантилізм»
Учасники дізнаються, як з різнокольорових крапок на папері розквітає гарне дерево. Пейзаж та техніка пуантилізм — ці нероздільні поняття. Просто крапки і на аркуші паперу з’являється ваш власний шедевр.
Вітражі готичних соборів
У вітража в музеї розповімо що означає це поняття. Де воно з’явилось і що хотіли показати середньовічні майстри, коли наповнювали простір різнокольоровим світлом. Про особливості середньовічних соборів і чим собори відрізняються, наприклад, від замків. І створимо власний готичний вітраж — один з найзагадковіших стилів.
Школа юного музейника
На прикладі картин зібрання Одеського художнього музею і творів світових художників юні учасники побачать те, що до них осягли інші, подивляться на світ очима творців і створять свої шедеври.
Історія мистецтва: від первісного ладу до XX століття
Як з'являється мистецтво
Гра в первісну людину
Єгипетський хлопчик. Пропорції людини у Стародавньому Єгипті.
Боги і герої Еллади. Будуємо Парфенон.
Вітражі готичних соборів. Малюємо замки і собори.
Мадонни з Відродження. Вчимося у майстрів Ренесансу.
Романтизм і автопортрет.
Як з'явився пейзаж. Реалізм.
Натюрморт в стилі кубізм
Точка, лінія, пляма. Малюємо музику.
Історія мистецтва: XX століття — від Матісса до Хундертвассера
Природа і людина. Анрі Матісс (1869–1954)
Супрематичні композиції. Казимир Малевич (1879–1935)
Атмосфера Парижу. Пабло Пікассо (1881–1973)
Італійські традиції. Стиль Амедео Модільяні (1884–1920)
Політаємо разом. Марк Шагал (1887–1985)
Космос чи абстракція. Хоан Міро (1893–1983)
Абсолют і повне мовчання. Марк Ротко (1903–1970)
Сучасна скульптура. Генрі Мур (1898–1986)
Втрачений світ Альберто Джакометті (1901–1966)
Архітектура модерну. Фриденсрайх Хундертвассер (1928–2000)
Вартість
Майстер-класи
1500₴
Учасники відвідають особливі заняття з акцентом на практику, де створять власні шедеври (деякі заходи передбачають доплату за матеріали). (Ціна за групу)
Екскурсії
350₴
Тематичні екскурсії — легке й пізнавальне занурення в мистецтво на прикладі робіт з експозиції Одеського художнього музею. (Ціна за групу + 50₴ — вхідний квиток за дитину)
Школа юного музейника/співробітника
1500₴
Теоретично-практичні заняття, які допоможуть юним учасникам пізнати мистецтво та дізнатися, чим саме займаються наукові співробітники в музеї . (Ціна за групу)
Правила
Максимальний розмір дитячої групи
15 осіб
Максимальний розмір дитячої групи для будь-якого заходу — для групп понад 15 осіб організуються декілька активностей одночасно.
Вартість заходу
від 350₴
Вартість заходу оплачується за групу. Деякі заходи передбачають доплату за вхід в музей (100₴ — дорослий, 50₴ — дитячий) або матеріали.
Максимальна тривалість
90 хв
Максимальна тривалість майстер-класу, 60 хвилин — екскурсії.
Вікові обмеження
5+
Діти молодше 5 беруть участь у заходах у супроводі дорослого
Пам'ятка
Цілий рік на всі свята, канікули будь-якої тривалості та впродовж літнього «OFAM Kids Camp» ми вигадуємо різні дитячі активності. Їх мета — не тільки корисне проведення часу для дітей, але й можливість для батьків лишитися наодинці задля побачення, прогулянки чи прибирання вдома. 😉 Шукайте детальну информацію на нашому сайті або…
Затефонуйте нам: