Подарувати картині раму та скло

Наші гості не можуть побачити велику кількість шедеврів з колекції музею через брак гідного оформлення. Взяти участь у програмі фінансування оформлення творів мистецтва може будь-хто — оплативши раму або музейне скло для однієї чи декількох робіт у повному обсязі або частково.

Нижче ви можете обрати картину, для якої хочете придбати раму або музейне скло, сплатити кошти, а решту ми зробимо самостійно. Коли картина буде готова, ми запросимо вас та вручимо сертифікат, який свідчитиме, що ви допомогли Одеському художньому.

Другий поверх

Ми вже відкрили експозицію другого поверху під гаслом «XX—XXI: від двадцятих до двадцятих» і показуємо безліч робіт, які до цього часу були недоступні та зберігалися в фондах Одеського художнього.

Дякуємо всім, хто приєднався та посприяв заміні нових рам і скла. Наліпки з іменами дарувальників будуть розміщені найближчим часом.

У нас все ще залишилися роботи, що потребують нових рам, тому нам потрібна ваша допомога.

Перший поверх

Ваша підтримка допомагає Одеському художньому зберігати та примножувати художні надбання багатьох поколінь, організовувати культурні події для вас і ваших дітей, а також давати змогу тисячам відвідувачів щодня відчувати силу мистецтва. Дякуємо за вашу підтримку.